Sims 3 FlashOyun Görseli

Sims 3 Flash

Eski bir oyun olan Sims 3 oyununun flash sürümü karşınızda. Yeni bir işe başlayan bay Sims kariyerinde yüksek yerlere gelmek için çok çalışmalıdır. Bir tasarım firmasında başladığı çalışmada sizinde ona yardımlarınızla oyunu iyi yöneterek kariyerinde yükselmesine yardımcı olabilirsiniz. İş takibini dikkatli yapmalı ve sürekli yeni projeler üreterek müdürün gözüne girmelisiniz. Oyunun kontrolünde fare kullanıyoruz ve alt kısımda bulunan “new project” ve “current project” butonlarını kullanıyoruz. Ner project butonu yeni bir proje geliştirmenize, current project butonuda daha önceki projelerinizin durumuna göz atmanıza yardımcı olur. Ekranda sol üst köşede bulunan para bölümünden de kazandığınız parayı kontrol edebilirsiniz. Eğlenceli ve heyecan verici bir strateji oyunu olan Sims 3 flash sizleri eğlendirme amaçlıdır.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss