Sinirli KeçiOyun Görseli

Sinirli Keçi

Sinirli Keçi birden birde ortaya çıkan uzaylılar ile sinirli keçinin mücadelesini konu almaktadır. Bir gün evinin bahçesinde dinlenmekte olan keçi hiçbir şeyden habersiz kestirmektedir. Fakat bir uzaylı gelerek onun sakalından bir tutam koparıp kaçar. Hemen uyanan keçi bu duruma çok sinirlenir ve onların peşlerine düşer. Burada siz devreye girerek sinirli keçiyi kontrol edin ve uzaylıları haklayın. Başlangıçta keçinin hızlı bir şekilde sıçraması için bir sayaç gelecektir. Sayacın ortasında bulunan butona basarak keçinin fırlamasını sağlayabilirsiniz. En yüksek hızlı sıçramak için sayacın üstünde bulunan işarete denk getirmeniz gerekmektedir. Sıçramadan sonra yolunuza çıkan uzaylıları zıplayarak tekmeleriniz ile ezebilirsiniz. Topladığınız altınlar ile sinirli keçiyi geliştirebilir sakalını çalan uzaylıya ulaşmasını sağlayarak oyunu bitirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Sinirli Keçi oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Sağ üst köşede bulunan çubuk dolduğunda Space (Boşluk) tuşu ile özel yetenek kullanabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss