Sinirli KüplerOyun Görseli

Sinirli Küpler

Sinirli Küpler oyunu sinirli bakışları olan renkli küplere atış yaparak onları bulundukları yerden denize düşürmeniz gereken bir oyundur. Bölüm içerisinde bir platform üzerinde bulunan küplere atış yaparak onların platformdan aşağı düşmesini ve balıkların onları yemesini sağlamalısınız. Bunu yapabilmek için her bölümde size sınırlı sayıda atış hakkı verilecektir. Atış hakkınız bittiğinde küplerin hepsi denize düşmemiş ise bölümü tekrar oynamak zorundasınız. Bazı bölümlerde çeşitli zorluklar olabilir bu yüzden atışı doğru noktalara yapmaya çalışın ve size verilen atış haklarını doğru kullanın. Atış yaparken acele etmeyin bu atış haklarınızı bitirecektir. Sinirli küplerin hepsini düşürerek bölümleri geçmeye ve oyunu bitirmeye çalışın. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Sinirli Küpler oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Nişan alarak fare sol tuşu ile sinirli küplere ateş edin.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss