şişe tasarlamaOyun Görseli

şişe tasarlama

farklı bir dekor uygulaması şişe tasarlama oyunu ve her şeyi dekor ettiğiniz oyunlarda, eksik olan bir şey kaldı sevgili arkadaşlar. Hangi eşyanın eksik kaldığını merak ediyor olabilirsiniz. Vakit kaybetmeden cevap verelim. Cam şişeleri dekor etmediniz. Yepyeni oyunumuzda, aklınıza gelemeyecek cam şişeleri süslemeniz mümkün. Bu oyun sonrasında, tüketilen cam şişeleri çöpe atmak istemeyeceksiniz. Değişik dizayn ve süsleme tekniklerini kullanarak, harika şişeler yaratmanız mümkün. Keyifli oyunumuza hemen başlayın ve neler yapılacağını görün. Ekranın ortasında, süsleyeceğiniz şişeyi görmeniz mümkün. Sağ tarafta ise, kullanabileceğiniz malzemeler var. Bunların üzerlerine mous ile basarak, seçimlerin yapılmasını sağlayın. Seçenekleri kullanarak, şişenin rengini ve desenini değiştirebilirsiniz. İsteyen arkadaşlarımız, yapışkanlı süsleri de şişeye yapıştırabilirler. Keyifli oyunumuzda hepinize iyi eğlenceler diliyoruz.

 

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss