Siyah ToplarOyun Görseli

Siyah Toplar

Siyah Toplar oyunu karanlığı seven topların etrafı aydınlatmakta olan ampulleri patlatmaya çalıştıkları bir oyundur. Oyundaki amacınız top atışları yaparak ampulün bulunduğu yere topların ulaşmasını sağlamaktır. Öncelikle topun ampule ulaşması lazım bu yüzden ilk önce engelleri ortadan kaldırmanız gerekmektedir. Engelleri ortadan kaldırdıktan sonra ampulü hedef alıp onu vurmalı ve topların rahat etmesini sağlamalısınız. Ampulleri patlattıkça diğer bölümlere geçebilirsiniz. Bölümler giderek zorlaşmaktadır ve sınırlı sayıda top atış hakkınız bulunmaktadır. Bu yüzden topları doğru şekilde kullanmanız önemlidir. Zor olan bölümler ile karşılaştığınız zaman ilk önce yapacağınız hamleleri düşünüp daha sonra atış yapmanız sizin yararınıza olacaktır. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Siyah Toplar oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Fare sol tuşu ile topa basılı tutarak fareyi kaydırmalı e nişan alıp ateş etmelisiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss