Sniper Team 2Oyun Görseli

Sniper Team 2

Oyun severlerin vazgeçilmezlerinden olan Sniper Team oyunu 2 sürümü ile sizlerle. Farklı görevlerin yapılması gereken ve merkezin korunması gereken aksiyon dolu bir nişanlıcılık oyunudur. İlk sürümde sabit bir noktada durup merkez binayı koruyorduk bu defa oyuna heyecan katacak haretli bölümler eklenmiş. Bir askeri araç üzerinde makinakı tüfekle etraftaki düşmanları öldürerek ilerliyorsunuz. Keskin nişancımızı bu oyunda çok iyi kullanmamız ve hızlı hareket etmemiz gerek çünkü düşmanlar çok hızlı ve acımasız. Korumanız gereken aracın ne kadar daha dayanabileceği sol üst kösede belirtiliyor onun yok olmasına engel olacaksınız. Askerlerinizinde canları resimlerinin altında eğer çok azalırsa hemen ona yardım edin!

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss