Sniper TeamOyun Görseli

Sniper Team

Siz artık bir Sniper team komutanısınız ve oyunu bu şekilde oynayacaksınız. 4 kişilik ekibinizle nükleer füze rampasını korumak ve gelen yoğun düşman saldırılarını püskürtmek için oradasınız. Keskin nişancı, ağır makineli ve otomatik silahlarla donanmış askerleriniz var bu askerleriniz farklı noktalarda mevzilenmiş ve düşmanları püskürtmek için emirlerinizi bekliyor. Klavye ile kontrol edeceğimiz Sniper Team oyunu gerçekten çok heyecanlı ve sürükleyici. Her gün daha çok düşman öldürün ve para kazanın daha sonra askerlerinizin kullandığı silahları daha güçlü ve hızlı silahlar haline getirebileceksiniz. İlk günler ısınma turu gibi düşünün uzak binalara dikkat edin ve roket atarları hemen vurun çünkü koruduğunuz nükleer füze rampası roketlerin ateşinden çok zarar görüyor.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss