sofia’nın dünyasıOyun Görseli

sofia’nın dünyası

Sofia’nın Dünyası oyunu ile  çok farklı bir dünyaya giriş yapıyoruz. Sofia ne giyeceğine karar veremiyor. Ayrıca evini nasıl dekore edeceğini de bilmiyor. Ona bu konuda yardımcı olmamız gerekiyor. Eğer ona yardım etmezsek, çok üzülecek. Bu yüzden ona kıyafetlerini seçmede yardımcı olacağız. Aynı zamanda evini dekore edeceğiz ve çok daha güzel bir yer haline getireceğiz.

Oyunu fare ile oynuyoruz. Zaten yapmamız gerekenler güzel elbiseleri ve güzel eşyaları seçmek olacak. Oyuna girdiğinizde önce prensesinizi yaratıyor ve ona bir isim veriyorsunuz. Daha sonrasında ise yaşadığı evin her odasını tek tek geziyorsunuz ve o oda da olmasını istediğiniz eşyaları ekliyorsunuz. Böylece ev çok güzel oluyor ve prenseste seviniyor.

nigar celilli demiş ki;

cok guzel oyun ama bende acilmiyor

Nehir demiş ki;

Ben bu oyunu önceden oynamıştım ve çok güzeldi am şimdi denedigimde ise açılmıyor yaa öff

ışık demiş ki;

oyunu daha önce oynadım gerçekten çok güzeldi ama şimdi açılmıyor

Oyun için aramalar

https://www megaoyun net/sofianin-dunyasi html

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss