Şovalye KaçışOyun Görseli

Şovalye Kaçış

Zombi düşmanları tarafından kalede sıkıştırılmaya çalışan Şovalye kaçış için sizin yardımınızı bekliyor. Şovalyemizin kaçışına yardım ederek onun altın toplamasına ve karakterini güçlendirmesine yardım edeceksiniz. Temple run ile hemen hemen aynı mantıkta bir oyun sizleri bekliyor. Şovalyemizin hareket edebilmesi ve zıplaması için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Arkanızda ki zombi sizi sakın yakalamasın hemen ölüyorsunuz.

ayça demiş ki;

iyide kapkaranlık oyunu oynayamıyorumkii

esra demiş ki;

ayça aynen

fatma demiş ki;

bemce gzl

cevat demiş ki;

cok guzel oyunu beyendim

cevat demiş ki;

guzel

merve demiş ki;

Yüklenmiyor

hilal demiş ki;

çooook güzell

hilal demiş ki;

neden karanlık

Oyun için aramalar

şovalye kaçış oyunu, şövalye kaçış oyunu oyna

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss