Star Kafem DisneyOyun Görseli

Star Kafem Disney

Star kafem müşterilerinin isteklerine cevap vermek için çalışan bir Disney oyuncusunu konu alıyor. Etaplardan oluşan oyunda ilk olarak müşteriler tek tek geliyor ve istedikleri yemekleri hazırlıyorsunuz. Seviyeler ilerledikçe müşteriler artıyor ve istekleride çoğalıyor. Sizin isteklere cevap vermeniz ve istenen siparişleri hızlı hazırlamanız gerekli. Siparişleri zamanında teslim edemezseniz müşteriler memnuniyetsiz ayrılıyor ve bu kafeniz için kötü bir imaj ortaya koyuyor.

gulu demiş ki;

cok guzel

merve demiş ki;

ccccccccccccoooooooookkkkkkkkkkkk ggggguuuuuzzeeel

aynur demiş ki;

cok guzel

melek demiş ki;

demiş ki çok güzel o nasıll bir laf çok güzelmişşşşşşşşşşşşşşşşş

aytac demiş ki;

cokkk guzellll oyunnn

Oyun için aramalar

disney star kafem

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss