Tanker Park EtmeOyun Görseli

Tanker Park Etme

Tanker Park Etme Oyunu ve araba kategorimizde en çok oynanan oyunlarımızdan biri olan Yakıt Tankeri Park Etme oyunumuz sizlerle. Oyunu oynamak sadece bir tuşa dokunmanız yeterli olacaktır. Araba kategorimizde Son zamanlarda arama sayaçlarımız da Park etme konulu oyunlar çok ilgi görmekte, bizde bu ilginizden dolayı bu oyunu sizlerle paylaşmak istedik. Yakıt Tankeri Park Etme Oyunu oyna demeniz yeterli olacaktır. Oyunumuza gelecek olursak öncelikle normal otomobil veya otobüs kullanmadığınızın farkında olmanız gerekir, Kullanacağınız araç bir Yakıt Tankeri yanlış çarpmalar, kazalar yaptığınız da büyük olaylara yol açıyor olabilirsiniz. Yakıt Tankeri aracımızın yönlendirmesini yapmak çok kolay sadece yapmanız gereken klavyemizde bulunan yön tuşları ile ileri, geri, sağ ve sol yapmaktır. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda levellidir. Başarılı olur iseniz bir sonraki bölüme geçersiniz. Bir haylizor olan bu oyunu bitirip birincilik levhanıza adınızı yazdırmaya nedersiniz? Haydi zor olan tanker park etme oyunu birlikte bitirmeye çalışalım. Eğer oyunumuzu oynadıktan sonra beğendiyseniz Favorilere ekle menüsünden favorilere ekliyebilir, Dilediğiniz taktirde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Oylamamıza da yine aynı şekilde yukarıda çıkan menümüzden “beğendim” veya “beğenmedim” işaretleyebilirsiniz ve isterseniz kendi web sayfanıza da ekleyebilirsiniz. Umarım bu zorlu oyunumuzdan zevk alır ve eğlenirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss