Tehlikeli TrenOyun Görseli

Tehlikeli Tren

Tehlikeli Tren oyunu tehlikeli ve eğlenceli lunapark treni ile adrenalin dolu bir maceraya atılacağınız bir oyundur. Oyundaki amacınız tehlikeler ile dolu bir bölümde tehlikeleri atlatarak bitiş çizgisine ulaşmaktır. Bölüm içerisinde bulunan paraları toplayarak bölüm sonunda bu paralar ile marketten bazı özellikler satın alabilirsiniz. Engelleri atlatmak için çeşitli şeyler yapmalı ve zamanlamanız iyi olmalıdır. Bazı engellerde eğilmeniz gerekirken bazı engellerde ise zıplamanız gerekebilir. Bölüm içerisinde her şey rasgele olduğundan çok dikkatli olmalı ve hemen yapmanız gereken şeyi yapmalısınız. Bölümü bitirdiğinizde başka bölümlere geçeceksiniz. Bölümler ilerledikçe zorlaşmaktadır. Kendinizi geliştirdikçe daha iyi oynayacak ve oyundan çok keyif alacağınızı düşünüyoruz. İyi oyunlar. Nasıl Oynanır? Tehlikeli Tren oyununda treni kontrol etmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca eğilmek için aşağı yön tuşunu zıplamak için ise yukarı yön tuşunu kullanabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss