Top Saydırma 2015Oyun Görseli

Top Saydırma 2015

en zor ve çok bölümlü Top Saydırma oyunu, Nişan alma ve futbol ikilisini hiçbir arada düşünmüş müydünüz? İşte bu oyunda tamda bu özellikleri bulabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra “Choose Team” yazan yerden takımınızı seçebiliyorsunuz. Hatta isterseniz gerekli düzenlemeleri yapıp, takımınızın rengini ve formasını da değiştirebiliyorsunuz. Daha sonra ise oyuna başlıyorsunuz. Oyundaki amacınız kalelere gol atmaktır. Fakat o kadar da kolay olmayacaktır. Çünkü karşınızda engeller ve rakip takımın futbolcuları olacaktır. Top Saydırma Oyunu fare ile oynuyoruz. Fare ile nişan alıp, gene farenin sol tuşuyla şut çekiyorsunuz. Oyuna girdiğinizde oyun alanı içerisinde bulunan futbolcularınız ile en az şutu çekerek gol atmaya çalışıyorsunuz. Fakat her bölümde gol atmak zorlaşıyor. Bu sebepten dolayı da dikkatli olmanız gerekiyor. Haklarınızı iyi kullanıp, en az şutu çekerek gol atmanız ve bölümleri ardı ardına geçmelisiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss