Trafik Canavarı 3Oyun Görseli

Trafik Canavarı 3

Trafik kurallarını alt üst edip trafik canavarı olarak tarihe adını yazdırmak isteyenler Trafik Canavarı 3 oyunu oynamalıdır. Form Mustang GT ile başlıyorsunuz ve 3D olan bu oyunda her başarılı bölüm sonrası para kazanarak arabanıza farklı özellikler alıyorsunuz . Size verilen görevleri başarıyla tamamlarsanız  daha çok canavarlık yapmanız için otobüs, keçpe hatta tank bile alabilirsiniz. 3D kalitesinde bir oyun olan Trafik Canavarı 3 oyunu dosya boyutu nedeniyle yüklenirken biraz zaman alır sabırlı olun. Yüklenme işlemi tamamlandıktan sonra PLAY butonuna basın ve eğlence başlasın! Arkadaşlarınızla birlikte direksiyona geçin ve yarışın! Kim daha çok puan kazanacak yorumlara yazında görelim!

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss