trafikte taksi park etmeOyun Görseli

trafikte taksi park etme

en zor trafikte taksi park etme oyuunu ile taksi kullanarak park etme görevi yapacağınız yeni ve eğlenceli araba oyunumuza hoş geldiniz. Ücretsiz olan bu güzel oyunda size verilen taksiyi, bazı zorluklar ile birlikte gösterilen park etme alanına park etmeniz gerekiyor. Kullanmanız gereken taksiyi hareket ettirebilmek için, klavyenizin sağ tarafında bulunan yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor. Toplamda altı bölümden oluşan oyunun içerisinde hareketli araçlar, tren, araba ve duran arabalar bulunmaktadır. Kaza yaptığınız zaman sağlığınızdan bazı azalmalar olacak. Bu yüzden son derece dikkatli bir şekilde bu oyunu oynayarak yeni bölümlere geçebileceksiniz. Yeni bölümlerde birden fazla görev sizleri bekliyor olacak. Keyif alarak oynayacağınız bu taksi park etme oyununda size iyi eğlenceler dileriz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss