Trenle Yük TaşımaOyun Görseli

Trenle Yük Taşıma

Yeni bir Trenle yük taşıma oyunu 2013 yılının en eğlenceli oyunlarını sunup sizleri eğlendirmek için karşınızda. Oyunumuzun yüklenmesi tamamlandıktan sonra PLAY butonu ile boyunu başlatıyoruz. Bir sonraki ekranda size kontrol tuşlarını ve ekranda bulunan butonların anlamını gösteren bir anlatım sayfası geliyor Play diyerek bu sayfayı geçiyoruz Next diyip etap seçme ekranına geliyoruz ve bir numaralı etabı seçiyoruz. Her etabın kendi içinde bölümleri var birinci etap üç bölümden oluşuyor. Her bölümde farklı yükleri hangara ulaştırmanız gerek. Eğer hatasız ve yeterli yükü hangara taşırsanız para kazanıp treninizi daha gelişmiş ve daha büyük bir tren haline getirebilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss