Turuncu Top 2Oyun Görseli

Turuncu Top 2

Turuncu Top 2 oyunu serili olduğu için sizlere ikincisini sunuyoruz. Bu oyuna isim verirken en uygun ismin bu olacağını düşündük. Çünkü tek başına başlayan ve sonradan çift olan bu toplara kapak yapmanızı konu alan bir oyundur. Kapağı düşman bulut için yapacaksınız. Bu düşman bulut hiç kimseyi sevmeyen, kibirli birisidir. Tabi gerçekte değil, sadece bu oyunda. Bu yüzden turuncu top ve bazı bölümlerde arkadaşı yeşil top düşmanın pıtraklarından kurtulmak için çözüm yolu arıyorlar. Çözümü bulmuş olmalılar ki şuan siz bu oyunda devreye giriyorsunuz. Yapmanız gereken oldukça basittir. Çeşitli malzemeleri bir araya getirerek sığınak oluşturun. Ayrıca bazı bölümlerde tehlikeli bombalarda vardır. Bu bombaları topları yerleştirmeden önce patlatmanız gerekiyor. Aksi durumda oyunu kaybedersiniz. Nasıl Oynanır? Turuncu Top 2 oyunu fare (Mouse) ile oynanır. Malzemeleri buluttan korunacak şekilde yerine yerleştirin. Daha sonra bulut zaten üstten pıtrakları atmaya başlayacaktır. Herkese şimdiden keyifli dakikalar diliyoruz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss