Üç Yapraklı YoncaOyun Görseli

Üç Yapraklı Yonca

Üç Yapraklı Yonca oyunu üç yapraklı sevimli yoncanın su ve güneş ihtiyacını sağlayarak ona yardım edebileceğiniz bir oyundur. Oyundaki amacınız su ve güneşe ihtiyacı olan yoncaya su ve güneşin ulaşmasını sağlamaktır. Bunu yapabilmek için bölüm içerisinde üst tarafta bulunan su ve güneşe tıklayarak üst tarafta bulunan sınır çizgilerine bırakmaktır. Bunu yaparken üç yapraklı yoncanın hizasına denk gelmesine dikkat etmelisiniz. Ayrı olarak güneş ve suyu yıldızların üzerine bırakarak onları da toplayabilir ve ek puanlar kazanabilirsiniz. Bölümler giderek zorlaşacaktır ve bazı bölümlerde güneş ve suyun üç yapraklı yoncaya ulaşması için bazı engelleri de ortadan kaldırmanız gerekecektir. Aynı şekilde size verilen başka şeyleri kullanarak engelleri ortadan kaldırmalı daha sonra ise su ve güneşi yoncaya ulaştırmalısınız. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Üç Yapraklı Yonca oyunu Fare kontrolü ile oynanmaktadır. Fare sol tuşu ile su veya güneşe tıklayarak onu yoncanın üzerine bırakmalısınız.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss