Uçak Servis OtobüsüOyun Görseli

Uçak Servis Otobüsü

Uçak işletmesine ait hava alanında uçak servis otobüsü kullanmak ve yolcuları terminalden alıp uçağa götürmek için gönüllü şöför olmak istiyorsan işte tam sana göre bir oyun. Oyunda sana verilen görevleri sırayla yapmalısın. Mesela 1 nolu terminalden yolcuyu alıp 1 nolu uçuş alanına götür diyorsa aynen uygulamalısın yoksa bölümü geçemezsin boşuna zaman kaybetmiş olursun. Bölüm ilerledikçe uçaklar için götürmen gereken yolcu sayısı ve gezmen gereken bekleme terminali çoğalıyor. Zamanın kısıtlı yolcuların uçaklarına mutlaka yetişmesi gerek. Kolları sıva çalışmaya başla.

eflin mutlu demiş ki;

merhaba benim adım eflin mutlu

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss