Uçan KediOyun Görseli

Uçan Kedi

Uçan Kedi oyunu çok yüksek bir dağ ile alakalı gizemli olaylar olması sonucu bunu merak eden bir kedinin oraya ulaşma çabasını konu almaktadır. Fakat kedi oraya ulaşmanın çok zor olduğunu bilmektedir ve bir kaplan ortaya çıkarak ona yardım edebileceğini söyler. Bunun için ilk önce para kazanmalı ve çeşitli şeyler satın alarak onlar ile o dağa çıkabileceği konusunda kediyi bilgilendirir. Burada siz devreye girerek kediyi kontrol etmeli ve kaplanın sizi fırlatmasını sağlayarak havada bulunan değerli taşları toplamalı ve para kazanmalısınız. Ne kadar uzağa giderseniz o kadar çok para kazanırsınız. Kazandığınız paralar ile kendinize çeşitli şeyler satın alabilirsiniz. Kazandığınız paralar sayesinde markete girerek oradan kanat ve roket gibi şeyler alarak havada daha uzun kalmayı sağlayabilir ve en sonunda dağın zirvesine ulaşarak neler olduğunu öğrenebilirsiniz. İyi oyunlar. Nasıl Oynanır? Uçan Kedi oyununda Space (Boşluk) tuşuna basarak kaplanın sizi fırlatmasını ve roketiniz varsa havada onu çalıştırabilirsiniz. Ayrıca kedi havadayken Yön tuşları ile onun dengesini sağlayabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss