Uyuyan FilOyun Görseli

Uyuyan Fil

Uyuyan Fil oyunu uyumayı çok seven ve bulduğu her fırsatta uyuyan bir fili konu almaktadır. Filin arkadaşları ise bundan memnun değildir ve fil her uyuduğunda onu rahatsız edip uyandırmaktadırlar. Burada siz devreye girerek arkadaşlarının fili bulunduğu yerden düşürüp uyanmasını sağlamalısınız. Oyundaki amacınız filin arkadaşlarına tıklayarak onların bir dizi hareketi tetiklemesini sağlamak ve fili bulunduğu yerden düşmesini sağlamaktır. Bunu yapabilmek için filin arkadaşlarından birine tıklamalı ve zincirleme bir hareket oluşmasını sağlamalısınız. Örneğin ilk bölümde kuşa tıkladığınız zaman kuş domuzun üzerine uçarak ve ona çarpacaktır. Domuz yuvarlanarak fili aşağı itecektir. Her bölümde daha farklı olayları tetiklemek gerekebilir. Bunu yaparken bölüm içerisinde bulunan altınları da göz önüne almalısınız. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Uyuyan Fil oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Bölüm içerisinde yer almakta olan diğer hayvanlara tıklayarak bir dizi hareketi tetikleyebilir ve bu hareketlerin fili uyandırmasını sağlayabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss