vitesli arabaOyun Görseli

vitesli araba

vitesli araba sürme oyunu, ülkenin en büyük kalesi, düşman güçler tarafından kuşatılmış durumda. Sizin yapmanız gereken şey; kaleyi onlardan geri almak olacak. Bunun için işinize yarayacak tüm malzemeleri oyunumuzda bulabilirsiniz. Ekranın üst ve alt kısımlarına baktığınız zaman, malzemeleri teker teker inceleme imkanı bulacaksınız. Oyunumuz içerisinde size verilen bütçeyi kullanarak, neleri alabileceğinizi mantıklı bir şekilde belirleyin.

İstediğiniz parçaların üzerine mousla ilerleyerek, sol tuşa basmanız yeterli olacak. Her parça sayesinde daha da güçleneceğiniz oyunda, yüksek puan kazaanmanızı diliyoruz. Unutmadan belirtelim; düşman askerlerin size zarar vermesine engel olun.

Oyun için aramalar

3d vitesli araba sürme oyunları

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss