weesixOyun Görseli

weesix

weesix araba oyunu oyna ile birbirinden farklı bölümleri ve gittikçe de zorlaşan bulmacaları olan macera dolu bir oıyun sizleri bekiyor, bu oyunun nasıl oynandığını yazmak biraz suç olur çünkü bu bilmeceleri çözmek oyunun en büyük eğlencesi. Beceri oyunları bölümüne eklediğimiz bu oyunda; örneğin birinci bölümde tankeri harekete geçirecek ve içindeki çimentonun ilk olarak karışmasını yani hazırlanmasını sağlayacaksınız ikinci olarak da bu çimentonun yola dökülmesini sağlayacaksınız ve yoldaki eksiklik tamamlanmış olacak weesix ile yola devam edecek tabiki bu araka sizin hızınıza ve zamanı kullanam sürenize bağlı olarak da yıldız alıyorsunuz, bir çok bulmaca olan bu oyunumuzda weesix‘in başına gelmedik kalmıyor, polis arabasının yanında gidiyor, yollarda kalıyor, benzini bitiyor, diğer arabalar ile yarışmaya kalkıyor, kısacası macera ve bilmecelerle dopdolu bir oyun sizleri bekliyor.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss