Yangın Söndürme RobotuOyun Görseli

Yangın Söndürme Robotu

Yangın Söndürme Robotu oyunu cehennem gibi bir sıcaklıkta itfaiye erinin mücadelesini konu almaktadır. Neden cehennem gibi sıcakta diyoruz? Çünkü oyunun temel mantığı buradadır. Şöyle ki itfaiye eri ateşi söndürmek için ne kadar yaklaşırsa o kadar can kaybetmektedir. Yani bu oyunda bir nebzede olsa uzaktan müdahale gerekmektedir. Aksi takdirde size verilen hayat puanı biter ve oyunda can kaybı yaşarsınız. Ayrıca geliştirmeli olduğu için bu oyunca coins, yani paraları kesinlikle toplamalısınız. Birde yangınları erken söndürmeniz gerekmektedir. Çünkü genellikle tahta kutuların yandığı bu oyunda alev hemen sıçramaktadır. Oyunu oynayan herkese keyifli dakikalar dileriz. Nasıl Oynanır? Yangın Söndürme Robotu Mouse ve W-A-S-D yönlendirilmesiyle oynanır. Yukarıda sol üst ve sağ üst köşelerde kalan su miktarını ve canlarınızı görebilirsiniz.

Oyun için aramalar

https://www megaoyun net/yangin-sondurme-robotu html

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss