Yel DeğirmenleriOyun Görseli

Yel Değirmenleri

Yel Değirmenleri oyunu çeşitli ufak çiftlik ve köylerin kurulup yel değirmenleri ile enerji kaynaklarını sağlamalarını konu alıyor. Oyunda yapmanız gereken şey sol tarafta bulunan dişli çarkları sağ tarafta bulunan yerlere doğru yerleştirmenizdir. Doğru yerlere dişli çarklar yerleştiğinde yel değirmeni çalışmaya başlayacaktır. Yel değirmenlerinin çalışmalarını sağlayarak başka bölümlere geçebilirsiniz. Bölümler giderek zorlaşmakta ve farklılaşmaktadır. Bazı bölümlerde bulunan dişli çarklar karmaşık olabilir fakat yanlış yerleştirdiğiniz dişli çarka tıklayarak geri alabilir ve doğru yerleri bulana kadar devam edebilirsiniz.

Böylece bölümlerin hepsini geçerek oyunu bitirebilirsiniz. Zor olan bölümlerde çarkları yerleştirdiğiniz yerleri aklınızda tutarak yeni yerler deneyebilir ve doğru hamleyi bularak bölümü geçebilirsiniz. İyi oyunlar. Nasıl Oynanır? Yel Değirmenleri oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Sol tarafta bulunan dişli çarklara fare sol tuş ile tıklayarak sağ tarafta bulunan yerlere yerleştirebilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss