Yeni Futbol YıldızıOyun Görseli

Yeni Futbol Yıldızı

Futbol dünyasına yeni giren bir futbol yıldızı karakterini yönettiğiniz yeni futbol yıldızı oyunu kendinize bir isim seçmenizle başlıyor, daha sonra oynamak istediğiniz kıta ve ülkeyi seçiyorsunuz. Yıldız puanınız düşük olarak başladığınız için ilk sezon zor oluyor ancak ikinci sezonda tranfer teklifleri geliyor maç başı daha çok para veren takımlardan birine transfer olabiliyorsunuz. Şike teklifleri geliyor bu teklifleride kabul ederek daha çok para kazanabilirsiniz. Oyun çok gelişmiş sosyal çevreniz, eviniz, arabanız ve hatta sevgilinize kadar gazetelerde haberleriniz çıkıyor. Oynanış şeklini anlatmak çok uzun süreceği için oyunun açılışında dil olarak Türkçe seçmenizi öneririz.

Anonim demiş ki;

güzel

ahmet bartu demiş ki;

güzel

baran demiş ki;

güzel

RAMBO demiş ki;

Güzel

hdsdfbkzdjvn demiş ki;

güzel

efe demiş ki;

çok iyibir oyun

Oyun için aramalar

futbol menejerlik oyunlar

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss