Yeşil CanavarOyun Görseli

Yeşil Canavar

Yeşil Canavar oyunu yeşil renkli bir canavar uzaylının kendi gezegeninden uzaklaşması ve başka gezegenlere tutunarak kendi gezegenine ulaşmaya çalıştığı bir oyundur. Oyundaki amacınız bu uzaylıyı tutunduğu yerden çekerek diğer gezegen ve gök taşlarına tutunmasını sağlamak ve kendi gezegenine ulaşmasını sağlamaktır. Uzaylının kendi gezegeni kırmızı renklidir. Uzaylıya tıklayarak onu lastik gibi çekerek hedef gezegen veya göktaşına fırlamasını sağlayarak uzayda ilerletin. Daha sonra kendi gezegenine yaklaştığı zaman onu kendi gezegenine göndererek bölümü geçebilirsiniz. Bazı bölümlerde gök taşlarına tutunmuş yumurtalar olabilir o yumurtaları toplayarak ek puanlar kazanabilirsiniz. Oyunda size bölümü geçebilmek için sınırlı sayıda can hakkı verilmektedir. Dikkatli olmalı ve canavarın uzay boşluğuna düşmemesini sağlamalısınız. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Yeşil Canavar oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Fare sol tuşu ile canavara basılı tutarak onu lastik gibi çekip hedefe doğru fırlamasını sağlayın.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss