Yumurta Kırma 2Oyun Görseli

Yumurta Kırma 2

Yumurta Kırma 2 oyunu 40 bölümden oluşan görev olarak etrafta bulunan yumurtaları size verilen imkanlarla kırmanız. Bu imkanlar deprem, rüzgar, nükleer atık zehiri, zehirli arılar, toprak kaymasıdır. Bu imkanları kullanarak yumurtaların tuzaklara düşmesine, kırılmasına veya boşluğa düşüp kaybolmasını sağlamanız gerekiyor. İlk 10 bölüm kolay ve oyunu öğrenmeniz açısından yardımcı olan kutucuklar çıkıyor ancak daha sonra oyun tamamen sizin fikir ve hayal gücünüze kalıyor. Kullanacağınız imkanları ve sıralamasını çok iyi ayarlayarak ekranda bulunan bütün yumurtaların kırılmasına sağlamalısınız. Hızlı düşünüp hemen yumurtaları kıran daha yüksek puan kazanacağı için çok hızlı ve dikkatli bir şekilde imkanları değerlendirin.

Oyun için aramalar

yetişkin oyun, yetiskinoyunlari, https://www megaoyun net/yumurta-kirma-2-oyunu html

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss