Yuvarlanan TopOyun Görseli

Yuvarlanan Top

Yuvarlanan Top oyunu topları yuvarlayarak ufak renkli noktaları toplamanız gereken bir oyundur. Oyundaki amacınız bölüm içerisinde bulunan ufak noktaları toplayarak çıkış kapısının açılmasını sağlamaktır. Çıkış kapısı açıldığı zaman oraya giderek diğer bölüme geçebilirsiniz. Bazı bölümlerde aralıklar dar olacaktır bu yüzden topun oradan geçebilmesi için ufalması gerekebilir. Bunu yapmak için bölüm içerisinde bulunan bazı topların üstüne giderek o topun boyutuna küçülebilir veya büyüyebilirsiniz. Bazı bölümlerde ise su olacaktır su dolu olan yerlere dikkat etmelisiniz. Su dolu olan yerlerden geçebilmek için orada bulunan diğer toplara çarparak onların suya düşmesini sağlayabilir ve kendinize yol açabilirsiniz. Bölümler giderek zorlaşacaktır. İyi oyunlar. Nasıl Oynanır? Yuvarlanan Top oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Topu hareket ettirebilmek için fare sol tuşuna basabilir ve sonrasında fare kontrolü ile topu istediğiniz yöne hareket ettirebilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss