Zıplayan KutuOyun Görseli

Zıplayan Kutu

Zıplayan Kutu oyunu sevimli bir kutu ile tehlikeler ile dolu bir maceraya atılabileceğiniz bir oyundur. Oyundaki amacınız kutunun zıplamasını sağlayarak bölüm içerisinde bulunan kırmızı bayrağa ulaşmasını sağlamaktır. Başlangıç olarak kolay bölümler ile oynayacağınız için oyunu daha iyi kavrayabileceksiniz. İleri bölümlerde çok zor bölümler ile karşılaşmanız mümkündür. Bazı bölümlerde engeller bulunmaktadır. Bu yüzden engelleri atlatmanız veya bayrağa ulaşmanın başka yollarını bulmanız gerekebilir. Bu tamamen sizin stratejinize kalmış bir şeydir. Zor olan bölümlerde ilk önce yapacağınız en uygun hamleleri düşünerek daha sonra uygularsanız daha başarılı olabilirsiniz. Sevimli zıplayan kutuyu bayraklara ulaştırarak tüm bölümleri geçin ve ne kadar iyi olduğunuzu gösterin. İyi oyunlar. Nasıl Oynanır? Zıplayan Kutu oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Fare sol tuşuna basılı tutarak kutunun zıplaması gereken yönü ve zıplama kuvvetini belirleyerek kutunun zıplamasını sağlayın.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss