Zombi Sakal TıraşıOyun Görseli

Zombi Sakal Tıraşı

Zombi Sakal Traşı ile sakal kesme oyunu sizleri bekliyor… Zombi Sakal Tıraşı oyununda sakin ve sevimli bir zombiyi tıraş ederek daha da sevimli hale getireceğiz. Zombi’nin her tarafı sakal içerisinde kalmış ve sizden yardım istiyor. Onu tıraş edeceğiz ve çok daha sevimli bir görünüme sahip olacak. Fakat bunun için kullanacağımız aletleri iyi bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Çünkü eğer bir alet ile yapmamız gerekenleri tamamlayamazsak diğerine geçiş yapamıyoruz. Bu yüzden ekstra dikkatli olmamız gerekiyor. Oyun fare ile oynanıyor. Yani sol tarafta bulunan tıraş malzemelerini fare ile seçip, gene fare ile zombinin yüzüne uyguluyoruz. İlk başta makasla sakalların uçlarını kesiyoruz. Sonra tıraş makinesi ile tamamını kesiyoruz ve geri kalan kısmı da yüzü köpükledikten sonra jilet ile alıyoruz. Bunların hepsi bittiğinde ise hafif kanayan yerlere yara bandı yapıştırıp, sonrada yara bantlarını kaldırıyoruz. Böylece tıraş işlemi tamamlanmış oluyor.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss