Zombi TesteresiOyun Görseli

Zombi Testeresi

Zombi Testeresi zombileri biçmek için yapılmış olan testereyi zombileri yok etmek için onlara ulaştırmanız gereken bir oyundur. Oyundaki amacınız bölüm içerisinde bulunan testerenin zombiye ulaşmasını sağlamaktır. Bunu yapabilmek için bölüm içerisinde yer almakta olan kutu vb. nesnelere tıklayarak onların yok olmasını sağlamak ve testerenin hareket etmesini sağlamaktır. Doğru hamleleri yaptığınız zaman testere zombiye ulaşacak ve onu yok edecektir. Böylece bölümü geçmiş olacaksınız. Bölümleri geçtikçe daha zor bölümler ile karşılaşacaksınız eğer doğru hamleleri yapamaz iseniz sağ altta bulunan seçeneklerden bölümü yeniden başlatabilirsiniz. Zor olan bölümleri deneme yanılma ile geçebilirsiniz. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Zombi Testeresi oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Bölüm içerisinde yer alan nesnelere tıklayarak testerenin harekete geçmesini ve zombiye ulaşmasını sağlamalısınız.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss