zombi tankOyun Görseli

zombi tank

zombi  tank ile zombileri ezme oyunu sizleri bekliyor, oyunda harika bir tankınız var ve klavyeden bu tankı yön tuşları ile süreceksiniz. Karşınıza bir çok araba çıkıyor bu arabaları ezerek üzerlerinden geçebilirsiniz, daha sonra şehri ele geçiren zombilerle karşılaşacaksınız bu zombilerin hiç birini kaçırmadan tek tek ezmeniz gerekiyor. Çünkü bu zombiler sizlere puan kazandıracak, daha sonra yolda karşınıza çıkan altınlar olacak bu  altınları da toplamanız gerekiyor bu topladığınız kasanıza giren paraları ilerleyen dakikalarda zombi tank için kullanacaksınız, bu paralar ile ek özellikler ve güçler alacağınız tankınız kuvvetlenecek ve daha uzun yol yaparak daha çok zombie ezecektir. Z tuşuı ile tankı zıplatın, X tuşu ile de zombilerin çıkış yaptığı eve bomba atarak yok edin oyunu bitirin.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss