Zombilere ÖlümOyun Görseli

Zombilere Ölüm

Zombilere Ölüm Oyunu, Siz ziyaretçilerimiz tarafından en çok tıklanan Zombi kategorimizde bilgisayar oyunu tadında 3Boyutlu oyunumuzu sizlere sunmaktayız. Zombi oyunlarımız arasından en iyisi olan Zombilere Ölüm oyunumuz sizlerle. Oyunun bilgisayar oyunu arasında bir fark olmadığını Oyunu oynarken farkına varacaksınız. Zombilere Ölüm oyunu oynamak için klavyede bulunan ok yön tuşları ve fareyi kullanmak yeterli olacaktır. Bu oyunumuzda evin içerisinde mahsur kaldığınız bir haritada etrafınızı zombiler sarmış olup , sizi de zombi haline getirmeye çalışacaklar. Elinizde ki ekipmanları kullanarak onları öldürmeye çalışacaksınız. Elinizde silah ve bir kaç çeşit bomba bulunmaktadır .Eğer zombiler size ulaşmadan birinci bölümü bitirmeyi başarırsanız yeni silah zombilerden düşer. Oyunda silah değiştirmek için “E” Harfini kullanmalısınız. Sis bombası için “H” yi Can bombası için ise “G” yi kullanmalısınız. Oyunda katliam çıkarabilirsiniz. Öldürdüğünüz zombiler den düşen çeşitli silahları kullanarak zombileri katletmelisiniz, zombilere ölüm oyunu içinde çok sıkışacağınız durumlarda “W,A,S,D” tuşları ile kaçabilir kaçarken de ateş etme özelliğine sahipsiniz. Başarılı bir bölüm bitirebilirseniz oyun size bir rütbe verir , aynı başarıyı gösterirseniz Rütbeniz ikiye katlanır hediye olarak belirli miktar para verilir ve o parayla istediğiniz güçte ki bir silahı veya ekipmanı alma hakkına erişirsiniz. Not: Pompalı silahlar zombileri direk etkisiz hale getirir, taramalılar ise iki üç mermide ancak öldürür. Yani öncelik olarak pompalı tüfeklerden seçim yaparsanız başarınız artacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

selam demiş ki;

bu oyun güzellllllllllllllllllllllllll

dokan demiş ki;

çok uzel bir oyun adm

elsen demiş ki;

oyun acilmadi

furkan demiş ki;

oyun 1in

burak demiş ki;

oyun çok güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

burak demiş ki;

oyun harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ramil demiş ki;

çok güzel bu oyun

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss